Parsiyel Yük Nakliyesi

parsiyel yük, parsiyel taşımacılık, parsiyel yük nakliyesi, parsiyel firmaları, Parsiyel lojistik, Parsiyel eşya taşımacılığı, parsiyel yük taşımacılığı, parsiyel yük nedir, parsiyel fiyatları

Parsiyel Yük Nakliyesi

Parsiyel Yük Nakiliyesi Nedir

Sarklı müşterilerin aynı yönde taşınması talep edilen yüklerin aynı araçla taşınmasıdır. Parsiyel yük gönderileri, bir oranı güvence altına almak, daha az aktarma yapmak ve daha hızlı taşıma süreleri sağlamak için bir yük sınıfı gerektirmez ve bu şekli ile avantajlıdır. Parsiyel yük taşaımacılığı günümüde tüm dünyada yagın olarak kullanılmakta ve navlun ücretlerinde önemli avantajlar sağlamaktadır.

Parsiyel kamyon yükü, LTL ile tam kamyon yükü arasında kalan uygun maliyetli bir nakliye çözümü arayan nakliyeciler için iyi bir seçenektir

Parsiyel Yük Nakliyesi Avantajları

  • Tek kamyon: Kısmi kamyon yükü nakliyesi, yükünüzün taşıma süresi boyunca bir kamyonda kalmasını sağlar. Yalnızca bir kamyon söz konusu olduğunda, yük bir kez yüklenip boşaltılır, bu da diğer taşıma yönetemlerine göre daha az aktarma ve daha hızlı geçiş süreleri anlamına gelir.
  • Navlun sınıfı gerekli değildir: Parsiyel kamyon yükü nakliyesi için navlun sınıfı gerekli değildir; bu navlun yeniden sınıflandırmasıyla ilgili ekstra ücretlerden kaçınmanızı sağlar
  • Daha az yük aktarma: Daha az yük aktarıldığında, hasar olasılığı azalır. parsiyel kamyon yükü, yükleme ve boşaltma sırasında hasar görebilecek gönderiler için idealdir.
  • Düşük yoğunluklu navlun: Yükünüz hafif ancak çok yer kaplıyorsa, parsiyel yük nakliyesi ideal bir seçenektir.
  • Kırılgan navlun: Navlun hasarı konusunda endişeleriniz varsa, parsiyel kamyon yükü iyi bir seçenektir. Daha az aktarma, nakliye sırasında kargonun hasar görme olasılığını azaltır.
  • Daha düşük maliyetler: Parsiyel yük taşımacılığı ile, kullandığınız alan ve ağırlık kapasitesi için ödeme yaparsınız. Bu, birine veya diğerine dayanan veya hatta bir treylerin tamamı için ödeme yapmanızı gerektiren diğer nakliye yöntemlerinden farklıdır.

Attar Trans olarak 20 nin üzerinde ülkeye parsiyel yük nakliye ve taşımacılığını haftanın 2 günü yük çıkışı olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.