Parsiyel Yük Taşımacılığı

parsiyel yük, parsiyel taşımacılık, parsiyel yük nakliyesi, parsiyel firmaları, Parsiyel lojistik, Parsiyel eşya taşımacılığı, parsiyel yük taşımacılığı

Parsiyel Yük Taşımacılığı

Aynı güzergahta taşınacak olan, birbirinden farklı müşterilere ait farklı yükleri, aynı kamyon, kamyonet veya tırla taşıma faaliyetine parsiyel taşımacılık adı verilmektedir.

Attar Trans, konusunda uzman personeli, Firmamıza ait nakliye araçları,(kamyonet, kamyon, kırkayak, Tır) haftanın 5 günü Türkiye’nin bir çok noktasından farklı konumlara düzenli olarak komple ve/veya parsiyel yük nakliyesi ve sevkiyat gerçekleştirmektedir. Taşınacak yükün, gideceği konuma göre kamyonet-kamyon-Tıra yüklenmesi LIFO (Last In First Out) yöntemiyle gerçekleştirildiğinden, yüklerin karışması ihtimali neredeyse yoktur.

Parsiyel Yük Taşımacılığı Avantajları

Parsiyel Yük Taşımacılığı hızlıdır. Yük terminallerinde daha az durur bu da daha hızlı nakliye sürelerine neden olur. Yükünüzün Adet/boy/ağırlık verileri ile yükünüzü kolayca taşıtabilirsiniz. Düşük maliyetler ile yükünüzü gönderebilirsiniz. Kırılgan Navlunlarda parsiyel yük nakliyesi iyi bir seçenektir.