Kargo Taşımacılığı

parsiyel yük, parsiyel taşımacılık, parsiyel yük nakliyesi, parsiyel firmaları, Parsiyel lojistik, Parsiyel eşya taşımacılığı, parsiyel yük taşımacılığı, kargo taşımacılığı

Kargo Taşımacılığı

Attar Trans, Özbekistan Ana hat olmak üzere Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Tacikistan'a komple parsiyel yük ve korgo taşımacılığı yapmaktadır.

Attar Trans, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile komple ve parsiyel yük/eşyalarınızı kaliyeden ödün vermeden garantili olarak taşımaktadır. Ekonomik fiyatlandırma, tam zamanında iş anlayışı, konusunda uzman çalışanlarımız, gerekli sertifika belgelrimiz ve bakımlı yüksek model araçlarımız ile her türlü nakliyat, lojistik ve taşımacılık hizmetlerini İstanbul merkezli Firmamızdan Türki Cumhuryetleri ve Balkan ülkelerine vermekteyiz.

Her türlü yük, hammadde, mamül, yarı mamül ve paletli yükün nakliyesi, inşaat/yapı malzeme ve ekipmanların nakliyesi, Makina makina parçası ve ekipmanlarının taşınması, Mobilya ürünlerinin nakliyesi, her türlü yük nakliyesi konularında hizmetinizdeyiz.